Szafy wnękowe i zabudowy wnęk – Wyposażenie wnętrz

W naszej ofercie mebli na zamówienie znajdą Państwo elementy wyposażenie nie tylko kuchni, ale również innych pomieszczeń. Polecamy szafy wnękowe i zabodły wnęk, a także doskonałe meble z litego drewna do sypialni.

Zabudowy wnęk Bonari

Zastosowanie szaf wnękowych i zabudowy wnęk to praktyczne rozwiązanie, które powala na zwiększenie przestrzeni użytkowej. „Ukrycie” garderoby we wnękach to nie tylko doskonały sposób na maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni, ale też ciekawa koncepcja aranżacyjna. Dlatego od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Idealnie sprawdzi się w nowoczesnych mieszkaniach utrzymanych w funkcjonalnym stylu, jak też w bardziej klasycznie urządzonych wnętrzach.

Klientom z Grodziska Mazowieckiego, Rawy Mazowieckiej, Milanówka i Płocka oferujemy stworzenie funkcjonalnej garderoby, która będzie estetycznie wpisywać się w konfigurację wnętrza. Nasze koncepcje przygotowujemy w oparciu o doskonałe szafy wnękowe firmy Bonari. Wyposażone w drzwi przesuwne wykonane ze stalowych profili wypełnionych rozmaitymi materiałami będą pasować do każdego wnętrza. Kierując się zaleceniami klientów, możemy zamaskować szafę płytami wiórowymi laminowanymi lub ozdobić ją z użyciem szkła kolorowego lub lustra. Dodatkowo jesteśmy też w stanie zindywidualizować zabudowę wnęki, naklejając na jej szklane drzwi folię ze zdjęciem lub obrazem w dużym formacie. Szafy Bonari to jednak nie tylko wysoka estetyka, ale również ponadprzeciętna jakość i odporność litego drewna.

Meble z litego drewna do każdego pomieszczenia

Jesteśmy dystrybutorem wysokiej jakości mebli z drewna litego. Oferujemy meble o zróżnicowanym wybarwieniu, dzięki czemu dystrybuowane przez nas wyroby niezwykle łatwo można dopasować do gotowego wystroju pomieszczenia. Nasza oferta obejmuje produkty do niemal każdego pomieszczenia, począwszy od prostych półek, a na kompletnych zestawach sypialnianych na wymiar kończąc. Proponujemy także indywidualnie zaprojektowane meble kuchenne, które dostosowujemy do stylu pomieszczenia.

Katalog mebli sosnowych – zobacz
Katalog mebli buk i dąb – zobacz

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strefy snu, w której czekają na Państwa łóżka i materace na każdy wymiar.