Meble Kuchenne Atlas

Meble na wymiar i zamówienie

Jesteśmy wielowymiarową firmą, która nie tylko oferuje projektowanie mebli na wymiar na indywidualne życzenie Klienta, ale także posiada bogato wyposażony salon mebli kuchennych wiodącej firmy Atlas. W naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór mebli do kucheni w wielu stylach:

  • Klasycznym, który wyróżnia prostota form, przy jednoczesnym zachowaniu niezwykłej elegancji i niebywałej staranności wykończenia. Meble z litego drewna doskonale współgrają ze stonowaną kompozycją kolorystyczną.
  • Nowoczesnym, który cechuje się niestandardowymi kształtami i zestawieniami kolorów. To opcja dla niebojących się oryginalności osób, które chcą nadać swojej kuchni wyszukanego charakteru, przy zachowaniu jej funkcjonalności.
  • Prestige +, który jest odważnym rozwiązaniem, charakteryzującym się wyjątkowością, a także niecodziennym zestawieniem materiałów i kolorów, przy zachowaniu nadzwyczajnej elegancji.

Meble kuchenne Atlas posiadają nie tylko wyszukany i pełen charakteru kształt, ale też funkcjonalność zastosowania. Można je dopasować do każdej kuchni i jej wystroju – w czym z przyjemnością pomogą Państwu nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy. Możemy też od podstaw zaprojektować dla Państwa kuchnię, pomóc w wyborze właściwego zestawienia kolorów i dopasować do niej właściwe meble kuchenne, które dostępne są w naszym salonie. Oferujemy profesjonalny pomiar kuchni i dobranie mebli na wymiar. Rawa Mazowiecka, Milanówek, Płock i Grodzisk Mazowiecki – dojedziemy tam, by pomóc Państwu stworzyć kuchnię marzeń

KIERUNEK KLASYCZNY

KIERUNEK NOWOCZESNY

KIERUNEK PRESTIGE +