Meble do kuchni BRW

Chcąc zapewniać naszym klientom z Płocka, Grodziska Mazowieckiego, Milanówka i Rawy Mazowieckiej jeszcze większe możliwości wyboru, wprowadziliśmy do naszej oferty meble do kuchni BRW – jednego z najważniejszych krajowych producentów z branży meblarskiej. Black RED White to marka ceniona nie tylko w Polsce, ale również wielu innych krajach – od Irlandii aż po Mongolie. Cechą charakterystyczna mebli tego producenta jest niebanalny design i unikalne detale. Firma znana jest z wprowadzania wielu rozwiązań, takich jak estetyczne i ergonomiczne kuchenne meble na zamówienie czy zróżnicowane i wysoko funkcjonalne systemy modułowe, które ułatwiają klientom tworzenie indywidualnych koncepcji aranżacyjnych.

Meble kuchenne z linii SENSO

Meble kuchenne z linii SENSO to wyjątkowa elegancja skrojona na miarę. Szeroki wybór frontów, blatów, uchwytów i akcesoriów w rozmaitym wykończeniu oraz bogatej palecie kolorystycznej pozwoli urzeczywistnić wizję wymarzonej kuchni, która będzie cieszyła oko eleganckim wyglądem i dawała duża swobodę użytkowania. Grupa Capital została stworzona dla miłośników nowoczesnego dresingu w luksusowym wydaniu. Tymczasem meble kuchenne Traffic to idealna propozycja do entuzjastów minimalizmu, łączącego surowość formy ze stylowymi dodatkami oraz wysokimi walorami użytkowymi. Dla osób o bardziej tradycyjnym guście doskonałe będą zaś serie Royal oraz Sentima o klasycznym wzornictwie.

Senso Capital

Senso Traffic

Senso Royal

Senso Sentima

Meble do kuchni Family

Meble do kuchni Family to doskonały przepis na piękną i w pełni wyposażoną kuchnię. Modułowy system daje swobodę konfigurowania przestrzeni w zgodzie z własnymi preferencjami. Dlatego świetnie sprawdzi się w kuchniach zarówno o dużym, jak i małym metrażu. Niezależnie od ilości posiadanego miejsca z meblami Family stworzysz przytulne i wygodne w użytkowaniu wnętrze w wersji klasycznej lub nowoczesnej. Systemy modułowe to nie tylko praktyczne, ale również wyjątkowo ekonomiczne rozwiązanie na gustowne urządzenie kuchni.

Meble kuchenne BRW otwierają pole dla wyobraźni, pozwalając na niemal dowolne kształtowanie kuchni. Z ich pomocą możemy przygotować dla Państwa oryginalny projekt idealnie wpisujący się w estetkę wnętrz, jak również urzeczywistnić wizję Waszej wymarzonej kuchni. Oprócz stworzenia koncepcji i wykonania układu mebli na wymiar zapewnimy również pełne wyposażenie kuchni.

Family Klasyczne

Family Nowoczesne