Wiedza i lata doświadczeń

gwarancją udanej realizacji każdego projektu

Działamy kompleksowo

POMIARY

Przed rozpoczęciem projektowania dokonamy u Państwa niezbędnych pomiarów pomieszczenia

PROJEKT I DORADZTWO

Nasi wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością udzielą porad przydatnych podczas projektowania pomieszczenia. Dodatkowo w salonie meblowym „Relaks” w Płocku przy ul. Armii Krajowej 10 przy doborze materacy i łóżek pomoże Państwu certyfikowany rehabilitant.

MONTAŻ I SERWIS

Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę po sprzedażową w zakresie montażu i serwisu. Nasze działania przeprowadzane są solidnie , szybko i profesjonalnie.

Meble na zamówienie – o firmie Transmeb

Transmeb jest autoryzowanym punktem sprzedaży mebli na zamówienie z litego drewna od wiodących polskich producentów – Atlas Kuchnie, BRW Kuchnie oraz materacy RELAKS

Zajmujemy się świadczeniem profesjonalnych usług w zakresie projektowania układów mebli do kuchni, łazienek oraz sypialni. Przyjmujemy również zamówienia na szafy wnękowe oraz wolnostojące wyposażone w drzwi skrzydłowe lub przesuwne. Oferujemy także funkcjonalne garderoby w postaci zabudów wnęk. W swojej pracy łączymy sprawdzone rozwiązania z technicznymi nowinkami, dzięki czemu projektowane  przez nas układy zapewniają wysoki komfort użytkowania. Do ich tworzenia stosujemy wyłącznie meble charakteryzujące się perfekcyjnym wykonaniem, a także wzornictwem utrzymanym w klasycznej estetyce oraz designem zgodnym z obecnie obowiązującymi trendami.

Obsługujemy głównie klientów indywidualnych, jednak chętnie podejmujemy się również zleceń na wykonanie projektu ustawiania mebli do biura dla firm i instytucji.

Projektowanie układów z mebli na zamówienie

Projektowanie układów z mebli na zamówienie to dziedzina, w której doskonalimy się od wielu lat. Tworząc aranżacje, korzystamy z bogatej gamy szafek, frontów, blatów oraz całego wachlarza rozwiązań, które pozwalają nam tworzyć niebanalne koncepcje wystroju. Przywiązujemy szczególną wagę do tego, aby przygotowane przez nas projekty reprezentowały wysoki poziom funkcjonalności oraz odpowiadały wymaganiom estetycznym klientów. Stawiamy na ergonomię, oznacza to, że dbamy, aby tworzone układy mebli zapewniały możliwie największą wygodę użytkowania.

Kuchnie i sypialnie na wymiar

W ofercie naszej firmy znajduje się nie tylko projektowanie mebli kuchennych, ale również wnętrz. Niejednokrotnie mieliśmy przyjemność projektować łazienki kuchnie i sypialnie na wymiar w Płocku, Rawie Mazowieckiej, Milanówku i Grodzisku Mazowieckim. Pracujemy wyłącznie w porozumieniu z Klientem, nie narzucając mu swoich pomysłów i wizji przestrzennych. Prezentujemy też własne koncepcje, o ile Klient wyrazi na to zgodę. Dodatkowo, oferujemy materace na każdy wymiar, a także projektowanie łóżek. Relaks, komfort i zadowolenie Klientów – to nasz priorytet.

Zapraszamy do współpracy