Meble na zamówienie w nowoczesnym stylu

OKTAWIA I

Asymetryczne moduły oraz niepowtarzalność. Ekskluzywny charakter kuchni podkreśla jej wyjątkowe zestawienie z wyszukaną przestrzenią. Szuflady mebli kuchennych posiadają funkcję automatycznego zamykania.

PATRYCJA

Kuchnia dla poszukiwaczy uniwersalnych rozwiązań, charakteryzująca się minimalizmem, do której wpasują się niemal wszystkie kolory oraz faktury. Niestandardowy kształt mebli do kuchni cechuje prostota i elegancja.

SOFT

Subtelność kształtów oraz łagodny charakter kuchni będzie dopełnieniem nawet najbardziej nowoczesnego wnętrza. Biel oraz obły kształt wykończeń mebli kuchennych Soft wspaniale pasuje do ciemnych paneli podłogowych.

AVILA

Proste formy, ciemny, drewniany kolor oraz czarne wykończenie, które stanowi doskonałą kompozycję z białymi frontami mebli kuchennych. Nowoczesna i praktyczna przestrzeń kuchenna.

OKTAWIA II

Zestawienie bieli, kontrastujący kolor drewna oraz ciemny blat prezentują ciekawe rozwiązanie na zagospodarowanie przestrzeni kuchennej. Meble z litego drewna wspaniale pasują zarówno do mniejszych, jak i większych kuchni.

VIKA

Przepiękne drewniane usłojenia zestawione z czernią, szczegóły aranżacji dopracowane z największą precyzją. Nowoczesność mebli kuchennych VIKA idzie w parze z prostotą i niezwykłą elegancją.

SOFT II

Szarość zestawiona z bielą, drewniane elementy oraz nowoczesne meble stanowią esencję nowoczesnej przestrzeni kuchennej. Obłe kształty kuchennych szaf wnękowych i innych mebli do kuchni nadają przestrzeni kuchennej niezwykle nowoczesny charakter.

AGATA

Oszczędna i prosta forma pozwala uwypuklić piękno delikatnego usłojenia, które podkreśla subtelność kuchennej przestrzeni. Delikatny brązowy odcień mebli z litego drewna doskonale współgra z czarnymi dodatkami i ciemnym kolorem sprzętu gospodarstwa domowego.

Oszczędna i prosta forma pozwala uwypuklić piękno delikatnego usłojenia, które podkreśla subtelność kuchennej przestrzeni.

OKTAWIA III

Odważne kolory w zestawieniu ze stonowaną bielą oraz ciemnym blatem definiują na nowo podejście do nowoczesnych przestrzeni. Meble kuchenne Oktawia III idealnie wpasowują się do każdego projektu kuchni.

PATRYCJA III

Kuchnia, w której dominują przepiękne drewniane usłojenia, biel natomiast stanowi dopełnienie całości nowoczesnej aranżacji. Nietypowe zestawienie kolorystyczne mebli kuchennych jest ciekawym i odważnym rozwiązaniem do każdej przestrzeni kuchennej.

SOLEY

Kuchnia charakteryzująca się wysublimowanym smakiem oraz niekonwencjonalnym podejściem do komponowania elementów architektury kuchennej strefy. Meble do kuchni Soley to odważne zestawienie czerni, bieli oraz ciemnego brązu frontów szafek.

VIKA II

Regał z otwartymi półkami jest idealnym pomysłem do wyeksponowania ciekawych pamiątek rodzinnych, ulubionych książek kucharskich czy ożywiających wnętrze dekoracji. Otwarte szafki wprowadzają w kuchni dynamikę i niepowtarzalność.

HAVA

Obrotowo-wsuwany system mocowania drzwi, który nie ogranicza miejsca przed szafą i umożliwia swobodny dostęp do całej zawartości zabudowy to eleganckie rozwiązanie dla kuchennej przestrzeni przechowywania.

PATRYCJA IV

Nowoczesny styl przestrzeni kuchennej, poprzez swoją symetryczność i zestawienie kolorów emanuje spokojem oraz harmonią. Kształt mebli kuchennych Patrycja IV sprawia, że można je wykorzystać jako dodatkowe miejsce na kuchenne akcesoria.

OKTAWIA V

Subtelny i jasny drewniany kolor z widocznymi usłojeniami zestawiony jest z nowoczesną, minimalistyczną bielą. Jasny kolor mebli kuchennych Oktawia V optyczne powiększa kuchenną przestrzeń.

OKTAWIA VI

Odważna interpretacja zagospodarowania przestrzeni kuchennej w nowoczesny sposób definiująca ciemnobrązowe barwy. Meble do kuchni Oktawia VI cechuje niezwykła elegancja, która dodaje stylu kuchennym przestrzeniom.

PATRYCJA V

Wszechobecna biel ożywiona jasną, drewnianą podłogą jest doskonałą bazą dla wielu możliwości aranżacyjnych. Prostota wykończenia mebli kuchennych Patrycja V pięknie komponuje się z ciemnymi akcesoriami kuchennymi.

OKTAWIA IX

Połączenie nieprzemijającej bieli, naturalnego orzecha oraz szarego betonu wprowadza do nowoczesnego wnętrza ciepło i ład. Zestawienie geometrycznych szarych płyt na ścianie idealnie wpisuje się w styl tego pomieszczenia.

PATRYCJA VI

Kuchnia ukryta pod jednolitą taflą lakierowanych frontów w kolorze orzecha amerykańskiego to sprytne rozwiązanie dla otwartego wnętrza. Eleganckie, granitowe blaty położone na efektownej wyspie kuchennej łączą się z podłogą tworząc integralną całość.

OKTAWIA X

Minimalistyczna biała kuchnia, dzięki swojemu uniwersalnemu charakterowi pozostanie modna przez długie lata, a spersonalizowane dodatki wprowadzą do wnętrza niepowtarzalną osobowość właścicieli.