Łóżka i materaca na każdy wymiar – Strefa snu

Strefa snu to miejsce, w którym znajdziecie łóżka i materace na każdy wymiar. Katalog obejmuje również kompletny zestaw mebli z drewna do wyposażenia sypialni.

Łóżka Relaks – tapicerowane

Łóżka relaks to wyjątkowa kolekcja stworzona przez zespół profesjonalnych projektantów. Wykonane zgodnie ze współczesnymi trendami przy użyciu specjalnie dobranych materiałów, charakteryzują się połączeniem wyjątkowej urody oraz najwyższej jakości. Łóżka tapicerowane i kontynentalne Relaks są również niezwykle wygodne, dzięki czemu zapewniają wypoczynek w komfortowych warunkach, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Łóżka tapicerowane RELAKS – zobacz katalog
Łóżka kontynentalne RELAKS – zobacz katalog

Materace Relaks

Kluczem do zdrowego snu jest wybór odpowiedniego materaca. Niewyspanie, bóle kręgosłupa, szyi i mięśni – to symptomy, które dotykają wiele osób. Ich przyczyną nierzadko jest spanie na nieodpowiednim materacu. Dlatego jeśli, któryś z nich wystąpił również u Ciebie, to znak, że powinieneś pomyśleć o zmianie wyposażenia sypialni. Wymień stary materac, na nowoczesny materac Relaks i ciesz się ponadprzeciętnym komfortem.

Katalog materacy RELAKS – zobacz

Meble Drewmax

Sypialnia to niezwykle istotne miejsce na mapie każdego domu. To w niej odpoczywamy po trudach dnia. Żeby jednak właściwie spełniała swoją funkcję, musi być odpowiednio urządzona. Aranżacja z użyciem naturalnych materiałów to idealny przepis na zaciszne i przytulne wnętrze. Stworzymy ją dla Państwa korzystając z mebli drew max wykonanych litego drewna dębu, buku oraz sosny. Zaprojektowany układ będzie się doskonale komponował z wystrojem, zapewniając wysokie walory estetyczne i użytkowe.

Katalog mebli sosnowych – zobacz
Katalog mebli buk i dąb – zobacz