KREATOR KUCHNI 3D

Pobierz program 3D CREATOR

Projekt kuchni bez wychodzenia z domu? To jest już możliwe! Dzięki nowemu programowi 3D Creator Family Line – wystarczy chwila wolnego czasu, by w domowym zaciszu zaprojektować wymarzoną kuchnię.

3D Creator Family Line to program do samodzielnego kreowania wystroju przestrzeni kuchni. Możliwość urządzenia i wstępnej wyceny on-line – z opcją trójwymiarowej wizualizacji projektowanego pomieszczenia – to ogromne ułatwienie dla osób stojących przed zakupem mebli kuchennych.

Z wykorzystaniem programu 3D Creator można zaprojektować – w oparciu o linię Rodzinnych Kuchni Family Line – zarówno wnętrze w stylu klasycznym, jak też inspirowane nowoczesną stylistyką. Prosty i intuicyjny w obsłudze moduł do aranżacji – dzięki zastosowaniu przestrzennych narzędzi do wizualizacji – pozwoli bez trudu nadać kształt powstającej wizji wnętrza.

Teraz każdy może zaprojektować wymarzoną kuchnię, dzięki wykorzystaniu w programie 3D Creator funkcjonalnych rozwiązań, takich jak: wybór szablonu pomieszczenia, możliwość dorysowania ścian działowych, aranżacja pomieszczenia pod kątem rozmieszczenia drzwi, okien, gotowych ścian działowych, podestów oraz ścian z drzwiami czy wstawianie szafek do pomieszczenia za pomocą prostej metody „przeciągnij i upuść”.